Dva a pol chlapa/Two and a Half Men online

Dva a pol chlapa/Two and a Half Men online
FILMY SERIÁLY

Seriál Dva a pol chlapa/Two and a Half Men

Počet výsledkov: 262

12x15-16 - Of Course He’s Dead

Alan dostáva dopis, ktorý je adresovaný Charliemu. Ten sa týka peňazí, ktoré má dostať za svoje kšefty na zvučkách. K vyplateniu je potrebné sa preukázať úmrtným listom, lenže ten nie je k nájdeniu. To vedie k pochybnostiam, či je Charlie skutočne po smrti...

12x14 - Don't Give A Monkey A Gun

Vzhľadom k tomu, že Alani a Waldenovi sa v ich vzťahoch darí, chce Walden skončiť celú záležitosť s falošným manželstvom. Na oplátku Alanovi ponúkne, aby si zvolil akýkoľvek darček ako poďakovanie.

12x13 - Boompa Loved His Hookers

Walden má strach ukončiť vzťah so slečnou McMartinovou, aby neohrozil už skoro ukonečnú adopciu. Dochádza mu však, že nemá na výber. Lyndesy si hľadá byt a chce, aby Alan býval s ňou.

12x12 - A Beer-Battered Rip-Off

Lyndsey príde nečakane navštíviť Alana, aby mu oznámila, že sa chce odsťahovať a začať žiť nový život. Lenže všetky jej plány sa zrútia, keď s Alanom opäť skončí v posteli. Walden sa začne obávať, že by to mohlo ohroziť celú adopciu, pretože sa Alan chce rozísť so slečnou McMartinovou.

12x11 - For Whom the Booty Calls

Slečna McMartinová Waldenovi doporučí jednu podpornú skupinu, kde mu môžu ostatní otcovia poradiť s výchovou Louisa. Tomu sa tam vážne páči, ale len dovtedy, kým sa k nim nechce pridať aj Alan...

12x10 - Here I Come, Pants!

Slečna McMartinová zistí, že Alan s Waldenom predstierajú, že sú gayovia. To by mohlo mať fatálne následky. Alan však verí, že sa mu všetko podarí vyriešiť...

12x09 - Bouncy, Bouncy, Bouncy, Lyndsey

Walden s Laurel si chcú dopriať chvíľku len pre seba. Lenže ich ratolesti ich neustále vyrušujú a preto sa uchýlia k variante hotelového sexu. Herb berie Alana do posilňovne, aby si zlepšil svoju kondičku. Pri sledovaní krásnych žien narazia na Lyndsey.

12x08 - Clockwise in Back Hole until Tight

Keď Alan s Waldenom zistia, že Louis už neverí na Santu, rozhodnú sa ho presvedčiť o opaku. Chcú, aby zažil tie najkrajšie Vianoce.

12x07 - Sex With An Animated Ed Asner

Louis si už na Alana a Waldena zvykol, všetko sa vyvíja tým správnym smerom. Alan s Waldenom začínajú s Louisom chodiť viac na verejnosť, aby si mohol nájsť nejakých nových kamarátov.

12x06 - Alan Shot a Little Girl

Alan a Walden sa môžu tešiť. Skúšobný víkend s Louisom sa vydaril a agentúra im ho nechá natrvalo. Louis má radosť, zároveň začína so svojimi novými rodičmi manipulovať, aby mu vždy dali to, čo chce.

12x05 - Oontz, Oontz, Oontz

Po menšom neúspechu s adpociou dieťaťa im teraz pani z adopčnej agentúry ponúkne staršie dieťa, 6 ročného chlapca menom Louis, ktorý už vystriedal niekoľko pestúnov. Ten má u nich stráviť istý čas na skúšku, aby sa Alan s Waldenom mohli rozhodnúť, či si ho vezmú natrvalo.

12x04 - Thirty-Eight, Sixty-Two, Thirty-Eight

Všetko nasvedčuje tomu, že sa Alan a Walden konečne dočkajú svojho dieťaťa. Pani z adopčnej agentry im dokonca oznámi, že už je pre nich jedno dieťa vybraté.